• Mikuláš v MŠ

• Čas sa s časom stretol a presunul nás do obdobia najkrajších sviatkov v roku.

Dňa 6.12.2023 sme netrpezlivo očakávali príchod Mikuláša a samozrejmä sme sa na túto udalosť poriadne pripravili. Deti privítali Mikuláša básňou a krásnym programom, ktorý pokračoval piesňami a tancom.

Domov si okrem balíčkov od Mikuláša ktoré priviezol vo veľkom košíku odniesli krásny zážitok. Pre nás bolo krásne vidieť rozžiarené detské očká. Spoločným fotografovaním sa deti rozlúčili s Mikulášom a poďakovali sa za darčeky.

• Rozhodnutie

• ZÁKLADNÁ ŠKOLA S MATERSKOU ŠKOLOU

Ulica SNP 446/178,  076 03 Hraň

č. rozhodnutia: 1/2023

Riaditeľka Základnej školy s materskou školou, Ul. SNP 446/178, Hraň,

po dohovore so zriaďovateľom školy, starostkou obce Hraň, Ing. Helenou Zuskáčovou a  oznámení na

Regionálnom úrad verejného zdravotníctva v Trebišove vydáva

ROZHODNUTIE RIADITEĽKY ŠKOLY

o zatvorení prevádzky v materskej škole

Materská škola  bude uzavretá od 5.12.2023 do 8.12.2023 vrátane z dôvodu zvýšeného výskytu respiračného ochorenia.

Prevádzka zariadenia sa otvorí pondelok 11.12.2023.