• Karneval

• Fašiangy sú symbolom veselosti, zábavy a hlavne obdobím karnevalov. A takýto fašiangový karneval nechýbal ani v našej škole. Konal sa 31.januára 2024 . Žiaci si v tento deň prevzali polročné vysvedčenie a potom už pripravovali spolu so svojimi učiteľmi sladké dobroty na karneval.

Žiaci sa vo svojich maskách predviedli v školskom klube, prestavili sa, zatancovali  a počas toho sa navzájom sledovali, aby si vedeli vybrať masku, ktorá sa im najviac páči.  Porotou teda boli samotní žiaci. Najviac sa však všetci tešili na sprievodné súťaže. Všetci sa perfektne zabavili, vytancovali aj vyskákali.V takejto atmosfére sa niesol celý karneval, zabávali sa všetci. Už teraz sa tešíme, že sa takto spoločne stretneme aj o rok.